2016 m. sausio mėn.
Gerb. Tėveliai,
2016 m. sausio 8 d. 16.30 kviečiame  į paskaitą, kuri vyks darželio salėje "Priversti ar susitarti: vaikų brandumo ugdymas".
Lektorius psichologas Evaldas  Karmaza2016 m. sausio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopššelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo aukletojo pareigoms užimti Suginčių skyriuje.

2016 m. sausio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopššelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo aukletojo pareigoms užimti.

2016 m. rugpjūčio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopššelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo aukletojo pareigoms užimti Naujasodžio skyriuje.

2016 m. rugpjūčio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopššelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo aukletojo pareigoms užimti.


JUDUMO SAVAITĖS RENGINIAI
1. Rytinė mankšta lauke 8.00 val.
2. Judriųjų žaidimų popietė 16.00 val.
3. Rugsėjo 19 d. 10 val. sportinis rytmetys "Bėgimo takeliai aplink mano darželį".
4. Rugsėjo 20 d. 10.30 val. darželio bendruomenės ir vaikų linksmosios estafetės prie pavasarininkų kalno.
5. Rugsėjo 21 d. 11.00 val. šokių fiesta darželio kieme.
       2016 m. spalio mėn.

TĖVELIŲ DĖMESIUI,

         Norėdami  užtikrinti kuo geresnes ugdymo/si sąlygas mūsų mažiesiems, nuo spalio pradžios Meškiukų grupėje, pačiu intensyviausiu dienos metu (vaikai rengiasi, eina  pasivaikščioti, žaidžia lauke, nusirengia, ruošiasi pietauti,  pietauja), nuo 10 val. iki 13 val.,  pradėjo dirbti dar vienas auklėtojas. Šiomis valandomis mažiausiųjų grupėje  dirbs 2 auklėtojai ir vienas auklėtojo padėjėjas. 
         Tikimės, kad mažyliai, gaudami daugiau rankų ir šilumos, augs laimingesni.


2016 m. spalio mėn.

        Mūsų darželyje kartą į savaitę vyksta keramikos būrelis, kurį veda dailės mokytoja, keramikė Lina Dieninė. Anot mokytojos, molio lipdymas - tai veikla, puikiai lavinanti vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą, ugdanti meninius gebėjimus. Lipdant keramikos dirbinius lavinama smulkioji motorika, kuri yra atsakinga už kalbos vystymąsi, kartu padeda atsiskleisti vaiko saviraiškai ir teikia džiaugsmo.

2016 m. spalio mėn.

Visus vaikučius ir tėvelius džiugina į darželio kiemą atropojusi linksma rudens gėrybių kirmėlaitė. O kvepia ji obuoliais, uogomis, moliūgais ir šiugžda rudeniškais lapais ir kankorėžiais.


2016 m. lapkričio mėn.

        Darželyje vyksta šokių pamokėlės, kurias veda šokių mokytoja Irena Babelienė. Grupės sudarytos atsižvelgiant į vaikų amžių, du kartus per savaitę. Šokių pamokėlių metu vaikai lavina lankstumą, vikrumą, šokdami pažįsta savo kūną, jo galimybes. Vaikai mokosi judėti erdvėje, jausti muzikos tempą, ritmą, charakterį. Šokama tiek šiuolaikiniai šokiai, tiek liaudies žaidimai bei rateliai. Taip vaikai susipažįsta su praeities papročiais. Vaikų šokiais praturtinami įvairūs spektakliai ir šventės.2016 m. lapkričio mėn.

    Pas mus lankėsi sferinis kinas iš Vilniaus. Tai mobilus planetariumas - naujausia švietimo priemonė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas. Vaikai jautėsi taip, lyg gulėtų po atviru dangumi. Per visą kupolą besisukantys kosmoso vaizdai, krintančios žvaigždės, vandenyno gelmės sudarė tikrovišką reginį, o smagūs filmukų veikėjai supažindino su mus supančiu pasauliu. Visi vaikai liko sužavėti.
    
2016 m. gruodžio mėn.

    Šiomis dienomis pas mus svečiavosi linksmasis senis besmegenis, atkeliavęs iš Šypsenų slėnio. Tai Šventupės bendruomenės vykdomas originalus projektas, kuriame dalyvaujame ir mes. Mūsų pagamintas senis besmegenis kartu su savo svečiu ir geriausiais linkėjimais iškeliavo draugams į Anykščius ir į mūsų darželio Levaniškio skyrių .
2016 m. gruodžio mėn.

    Šiomis dienomis pas mus teatro savaitė. Vaikai apsilankė jaukiame, žvakių švieselių mirguliuojančiame Pasakų močiutės kambarėlyje. Eidami į svečius, vaikai močiutei dovanų nešė po gražią pačių kurtą ir vaidintą pasakaitę. Atsidėkodama Pasakų močiutė vaikus vaišino pačios keptais sausainiais ir linkėjo visiems gražių ateinančių švenčių.


2016 m. gruodžio mėn.

SKURLUM  BURLUM
TITUM TATUM  TAKŠT !!!

Magiškas žodis ir eglutė įžiebta !!! Džiaugsmo, šypsenų, vaikiško juoko, dainų ir šokių sukūryje mūsų salėje suspindo eglutė. Mes jau laukiame šv.Kalėdų !!!


2016 m. gruodžio mėn.

    "Šiais metais "Žvirbliukų" grupė Advento metą  pasitiko dalyvaudami miesto eglutės puošimo konkurse. Kartu su tėveliais vaikai gamino žaisliukus ir prasmingai leido laiką.
     Nuostabus jausmas miesto centre turėti savo eglutę!"

2016 m. gruodžio mėn.

Mes mažieji labai džiaugiamės sulaukę Nykštukės ir Kalėdų senelio. Mes šokome, dainavome, klausėmės Nykštukės nuotykių. O stebuklinguoju traukiniu važiavome į Kalėdų šalį kur mūsų laukė dovanėlės.
2016 m. gruodžio mėn.

Mūsų vaikų gaminti angelėliai papuošė Molėtų miesto polikliniką linkėdami visiems sveikatos, šypsenų ir gražių artėjančių švenčių.2020 © Visos teisės saugomos.

MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS