2017 m. kovo mėn.

        Šios savaitės veiklos grupėse skirtos pasaulinei Žemės dienai paminėti. Aiškinomės "Ką daryti, kad nebūtų šiukšlių gamtoje", "Kaip elgtis, kad būtų švarus vanduo", "Kodėl turime taupyti popierių?". Tvarkėme aplinką darželio kieme ir už jo ribų, taip prisidėjome prie gamtinės aplinkos saugojimo ir puoselėjimo. Grupėse sėjome sėklytes, sodinome sodinukus, kūrėme mini šiltnamius. Kūrėme gėlytes, saulytes, širdeles, o ant jų užrašėme linkėjimus žemei ir pažadus ją saugoti.
         Išbėgę į darželio kiemą nusiuntėme žemei savo šypseną :)


2017 m. kovo mėn.

TĖVELIŲ DĖMESIUI,

    Kovo 28 d., antradienį, 16.30 val. kviečiamas bendras paruošiamųjų grupių tėvelių susirinkimas su Pradinės mokyklos direktore Regina Pumputiene, kuri atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

2017 m. kovo mėn.

        Savaitę "Be patyčių" pradėjome nuo pokalbių apie draugystę, kaip draugauti, apie pagarbą vieni kitiems. Diskutavome apie patyčias - kodėl vaikai tyčiojasi, kaip padėti vaikams, kurie patiria patyčias. Piešėme savo geriausią draugą, o piešinių parodėlė eksponuojama mūsų darželio salėje. Čia išaugo ir Gerų Žodžių medis. Savaitę užbaigėme nuotaikingomis sportinėmis varžybomis. Mes už draugystę, mes prieš patyčias !!!2017 m. balandžio mėn.

BRANGIEJI TĖVELIAI,

    Labai dėkojame už dalyvavimą apklausoje. Didžiuojamės Jumis ir Jūsų noru padėti. Su Jūsų pagalba kursime aplinką mūsų vaikams, jų įdomesniam gyvenimui darželyje. Darbus bandysime vykdyti po truputį pagal išgales.
    Pradžiai prašytume pasakyti auklėtojai arba pavaduotojai, kas galite parūpinti medinių pramoninių palečių, šiek tiek lentų ir pagelbėti asmeniniu darbu.
     Dar kartą dėkojame.
                                                                                                       Pagarbiai
                                                                                                       pavaduotoja ugdymui
                                                                                                       Virginija

Mūsų darželyje vyksta parodėlė "Velykinis kiaušinis iš netradicinių medžiagų".
Sveikiname visus su šv.Velykom !!!
Daug saulės zuikučių ir gražių margučių !!!
2017 m. gegužės mėn.

        Šiandien pas mus, priešmokyklinukus, apsilankė Molėtų gimnazijos mokiniai - antrokai Luknė, Toma, Austėja, Izabelė ir Modestas  kartu su bibliotekininke Vida Juknevičiene. Visi susipažinome, pasikalbėjome apie darželį ir mokyklą. Vėliau gimnazistai mums skaitė savo atsineštas knygeles ir ragino skaityti knygas kartu su savo tėveliais  :)
2017 m. gegužės mėn.

        Šuo - geriausias žmogaus draugas, žaidimų partneris, o jei dar ir su policininko kepure - tai ir puikus apsaugininkas. Toks šuo Amsis kartu su policininke Neringa užsuko pas mus pasibičiuliauti. Amsis toks mielas ir draugiškas. Policininkė Neringa mums papasakojo apie sunkų ir kartais pavojingą policininko darbą, aiškinomės kokias funkcijas jis atlieka. Vėliau žaidėme smagų žaidimą "Policininkas ir vagys". Džiaugiamės iš Neringos gavę po mažą šuniuką Amsiuką. Jis bus mūsų geriausias draugas ir saugos mūsų grupę :)

2017 m. gegužės mėn.

Mūsų darželį papuošė spalvoti akmenukai. Kviečiame visus pasigrožėti į "AKMENUKŲ  ALĖJĄ"  :)2017 m. gegužės mėn.

    Smagu mankštintis, sportuoti ir žaisti gryname ore. Pas mus svečiuose gimnazistai su trenere Kristina. Tai jų projektinio darbo praktinė dalis mūsų darželyje. Visi kartu lauke mankštinomės, žaidėme judriuosius žaidimus ;)

2017 m. birželio mėn.
Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia, nesvarstydami - kodėl ir kam ?
Jei šita žemė kam priklauso tai pirmiausia, žinoma, vaikams.
Su VAIKŲ GYNIMO DIENA !!!


2017 mėn. birželio mėn.

    Kiškutis gamino sūrį - melžė ožkytę, pievoje pririnko uogyčių, įdėjo į sūrį ir jis tapo spalvotas ir kvepiantis kaip gėlėta vasaros pieva. Atnešė į mūsų darželį ir pavaišino mus - jau vasara !!!


2017 m. rugpjūčio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopššelis - darželis skelbia atranką specialiojo pedagogo pareigoms užimti.


2020 © Visos teisės saugomos.


MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS