2017 m. vasario mėn.
   
    2017 m. vasario 10 d. įvyko futboliuko šventės uždarymas. Pas mus į svečius atvyko Lietuvos futbolo asociacijos atstovas Ignas Marcinkevičius ir Molėtų vicemeras Mindaugas Kildišius. Pasveikinę visus susirinkusius, pasidžiaugė, kad vaikai mėgsta sportuoti ir ypač žaisti futboliuką. Šventė prasidėjo žaidėjų draugystės šokiu. Po to sekė įvairios sportinės užduotys apšilimui. Ir galiausiai "Kodėlčiukų", "Naminukų" ir "Žvirbliukų" komandų varžybos. Žaisti teko ir patiems svečiams. Visi kartu džiaugėmės gražia švente ir ypač dovanomis, kurias atvežė dėdė Ignas.
     RIEDA  LEKIA  KAMUOLIUKAS - TAI  SMAGIAUSIAS FUTBOLIUKAS  !!!2017 m. vasarios mėn.

    Mes labai mylime Lietuvą !!! Todėl šiandien visi kartu švenčiame jos gimtadienį - Nepriklausomybės dieną. Sugiedoję himną, išskubėjome į kiemą. Į dangų paleidome trispalvę primenančius balionus - tai mūsų sveikinimai ir linkėjimai Lietuvai.

2017 m. vasario mėn.

    Vasario 24-toji - Vyturio, o taip pat ir mūsų darželio vardo, diena. Šiai dienai ruošėmės piešdami piešinėlius tema "Vyturys", "Mūsų svajonių darželis". O netrukus mus aplankė ir pats pavasario šauklys Vyturėlis, truputį sušalęs, pavargęs, nes skrido iš toli. Pavaišinom jį šilta arbata, pačių gamintais skanumynais, apžiūrėjome mūsų piešinėlių parodėlę. Sušilęs ir pralinksmėjęs Vyturėlis atsidėkojo mums dovanodamas mažus "šiltnamius", kad daigintume grūdelius ir augintume augaliukus. Taip pas mus greičiau ateis pavasaris.2017 m. vasario mėn.

ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO !!!

    Garsiai skanduodami ir barškindami pačių pagamintais barškučiais  vijome  žiemą iš visų pakampių, o susirinkę prie laužo deginome "blogus darbus", kurie susikaupė per visus metus. Vaišinomės pačiais įvairiausiais blynais, sočiai, kad ateinantys metai būtų turtingi, sotūs ir laimingi.


2017 m. kovo mėn.

        Tris dienas mūsų darželyje veikė amatų dirbtuvėlės. "Žvirbliukų" grupėje įsikūrė siūlų dirbtuvėlės, "Boružiukų"- popierinės, "Naminukų" -sūrios tešlos, "Kodėlčiukų" - medinių dirbinių dekoravimo. Mums smagu buvo daryti angelus iš siūlų, popierines pieštukines-varlytes, lipdyti žvakides, jas puošti, dekoruoti įvairius medinius dirbinius. Savo darbelius pardavinėsime Vyturėlio turgelyje, į kurį visus labai kviečiame.

2017 m. kovo mėn.

        Šiandien pas mus vyksta Vyturėlio turgelis. Akys raibsta nuo gausybės prekių. Smagu pardavinėti pačių gamintus darbelius, keptus skanumynus. Smagu ir pirkti iš draugų. Geros visiems nuotaikos ir geros prekybos !!!

2017 m. kovo mėn.

        Mūsų darželyje vyksta parodėlė "LAISVĖS PAUKŠTIS", skirta Kovo 11-tąjai pažymėti. Paukštelius darėm kartu su tėveliais. Pasigrožėkite !
2017 m. kovo mėn.

        Mūsų darželio Suginčių skyriuje, kūrybinės praktinės veiklos "Augu sveikas ir žvalus: fizinis aktyvumas, asmens ir burnos higiena, sveika mityba", kuriai vadovavo sveikatos priežiūros specialistė Bronė Grigonienė, metu vaikai dar kartą prisiminė, ką žino apie sveiką gyvenseną, ir pasikartojo, ką primiršo. Pokalbius ir praktinę veiklą paįvairino edukaciniai žaidimai.

MIELI TĖVELIAI,

Mūsų darželis  dalyvauja "Sodinčiaus" konkurse ir labai nori laimėti šiltnamį !! Todėl labai prašome dalintis, balsuoti atsidarius nuorodą https://www.iki.lt/sodincius/sodincius-konkursas/ ir paieškoje suvedus raktinį žodį Molėtai,  Lopšelis - darželis "Vyturėlis,"Vitaminų namas".
Labai tikimės jūsų palaikymo ir aktyvaus balsavimo.
Ačiū.
2020 © Visos teisės saugomos.


MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS