2017 m. sausio mėn.

SEMINARAS TĖVELIAMS

    Sausio 10 d. 16.30. val. darželio salėje vyks seminaras tėvams "Vaikų visapusiška raida ir informacinės technologijos: skatina ar žaloja ?", kurį ves socialinių mokslų daktarė S. Burvytė.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti
2017 m. sausio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopššelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo aukletojo pareigoms užimti.
2017 m. sausio mėn.

Darželio "Žvirbliukų" grupės vaikai su tėveliais dalyvavo Molėtų kultūros centro organizuotame miesto eglutės puošimo konkurse, Labai džiaugiamės laimėję II-trą vietą !


  2017 m. sausio mėn.

    Darželio bendruomenė dalyvavo seminare "Vaikų visapusiška raida ir informacinės technologijos :skatina ar žaloja ?". Socialinių mokslų daktarė S.Burvytė dalinosi žiniomis ir patarimais kaip tinkamai paskatinti ir pagirti vaiką, kaip ugdyti visapusišką asmenybę, kuriantį žmogų, kada vaikas turėtų susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis. Tėveliai lektorei galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus, diskutuoti bei kartu ieškoti atsakymų. Seminaro pabaigoje visų dalyvių bendra nuotrauka bei lektorės padėka už nuoširdžią bendrystę ir kokybišką socialinę partnerystę.2017 m. sausio mėn.

        Šiandien, Sausio 13-toji -Laisvės gynėjų diena. Džiaugiamės būdami laisvi ir prisimename žuvusius už laisvę ir mūsų tėvynę. Mes keliavome į Jaunimo aikštę, nešėme žvakutes ir pačių pagamintas Neužmirštuoles. Žvakutes uždegėme, o gėlytes susmaigstėme sniege. Tyliai sugiedojom Lietuvos himną, taip pagerbėme žuvusius už mūsų Lietuvą.

2017 m. sausio mėn.

ŽIEMĄ BALTA IR GRAŽU DŽIAUGIAMĖS VISI KARTU !!!

    Tris dienas mūsų darželio kieme vyko žiemos šventė. Pirmąją dieną į svečius slidėmis atčiuožęs Kiškutis ragino vaikus sportuoti gryname ore, linkėjo būti sveikiems ir nesirgti. Antrąją dieną vyko sporto varžybos. Geros nuotaikos tikrai netrūko. O darželio tvorą papuošė spalvotųjų ledukų parodėlė. Juos vaikai namuose gamino kartu su tėveliais. Trečiąją dieną iš sniego statėme Gedimino pilį, spalvinome sniegą. Šventės pabaigoje sušilti prie puodelio arbatos pakvietė šaunioji močiutė.
   Spindinčios vaikų akys, raudoni žandukai ir geros emocijos - tai mūsų žiema !!!


2017 m. vasario mėn.

        Jau antra savaitė mes gyvename futboliuko nuotaikomis. Žiūrėjome ir aptarėme animacinį filmuką "Ančiukas, kuris nemokėjo žaisti futbolą", piešėme piešinius tematikomis "Aš žaidžiu futbolą", "Mes dizaineriai - kuriame sportinę aprangą". Daug treniravomės, mokėmės valdyti kamuolį. O šiandien mus aplankė Molėtų gimnazijos mokinys, jaunasis futbolininkas Jokimas Sugintas. Su savimi atsivežė visą glėbį apdovanojimų - medalių, diplomų, dvi taures kaip geriausias turnyro žaidėjas bei naudingiausias komandos žaidėjas. Įdomiausia buvo stebėti kaip Jokimas valdo kamuolį,kokių triukų išmokęs. Mokino ir mus, kaip teisingai žaisti, mušti į vartus. Pabaigoje smalsių vaikų klausimai ir bendra nuotrauka.

2017 m. vasario mėn.

    Futboliukas patinka ir suaugusiesiems. Savo sportiškumą ir kojelių vikrumą išbandė darželio auklėtojos bei mūsų tėveliai. Azartiškumo ir geros nuotaikos tikrai netrūko. Na, o pabaigoje, visi žaidėjai buvo apdovanoti Sveikatos arbata :)2020 © Visos teisės saugomos.


MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS